Vítejte na stránkách Jiří Milý - Absolut Color

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 !!!    Pro SVJ panel. domů nyní sleva 10% na veškeré práce v zimě 2017 (leden, únor, březen, duben)   !!! 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Firma Jiří Milý - Absolut color vznikla v roce 1997, původně jako rodinný podnik. Z počátku se firma specializovala především na nátěry a opravy rámů dřevěných  oken v Plzni a okolí. Postupný nástup plastových oken donutil firmu rozšířit svoji působnost nejprve na celý Plzeňský kraj a Karlovarský kraj (Západočeský kraj), následně firma rošířila svoji působnost i na obecné lakýrnické práce, dále na práce malířské, úklidové a konzultační.

Vzhledem k poměrně širokému a komplexnímu spektru činností firma upřednostňuje osobní konzultace při výběrů technologií či rozsahu prací, nabízí zdarma vyměření a ohodnocení práce, navrhne nejoptimálnější postupy a zdarma také vyhotoví cennovou nabídku.

Pro vaši spokojenost firma neustále sleduje nové technologie a moderní trendy, zákazník dostane k výběru vždy nejnovější barevné vzorníky, případně si může navrhnout svůj design a firma mu s realizací na odborné úrovni pomůže.

Všechny tyto služby je možno nalézt podrobně popsané na následujících stránkách, věříme, že vás naše nabídka zaujme a těšíme se na brzkou spolupráci.

Kontaktní formulář

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.